برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی

برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی

برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی یکی از بهترین ابزارها و راهکار ها برای بهبود کیفیت خدمات می باشد. در واقع یک نوع مشورت وسیع به شمار می آید که می توانید با تعداد افراد بسیار زیاد در مورد مسئله بخصوصی مشورت (نظرسنجی) کنید و از نظرات آنها برای تغییر روش کار و بهبود خدمات خود حداکثر استفاده را ببرید که اغلب نظرسنجی ها بهتر است بین مشتریان یا همان مخاطبان شما انجام گیرد تا نتیجه ثمر بخشی داشته باشد.اما انجام یک نظرسنجی معمولی و ساده می تواند زمان بر باشد چرا که باید فرم نظرسنجی تنظیم شود و بصورت حضوری به همه مخاطبین برسد تا فرم را پر کنند و تحویل شما بدهند. حتی اگر همه اینها تمام شد باید بعد از آن دوباره وقت بگذارید و از نظرسنجی گرفته شده آنالیز و نتیجه گیری کنید. ولی ما یک راهکار ویژه برایتان داریم.

برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی با پنل اس ام اس

برگزاری یک نظرسنجی با استفاده از پنل اس ام اس! درواقع این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. یک نظرسنجی که فرم آن خیلی سریع تنظیم می شود و بدون نیاز به حضور فیزیکی مخاطب در قالب یک پیامک اس ام اس به وی ارسال می شود و مخاطب هم جواب (نظر) خود را می تواند بلافاصله با اس ام اس بازتاب کند.

ارسال کد هدیه با پنل پیام کوتاه

شما می توانید نظرسنجی را در قالب یک مسابقه هم تنظیم کنید. در واقع نظرسنجی پیامکی با مسابقه پیامکی تفاوتی ندارد. دقیقا همان چیزی که در برنامه های تلوزیونی و رادیویی برای بینندگان یا شنوندگان برگزار می کنند.

برگزاری نظر سنجی یا مسابقه ی پیامکی یک ماژول ویژه است که پنل اس ام اس آن را در اختیار شما قرار می دهد. در پنل اس ام اس که تهیه کرده اید کافیست به قسمت نظرسنجی / مسابقه بروید و مشخصات و جزئیات نظرسنجی خود را وارد کنید: ابتدا شماره دریافت نظرات (گزینه ها) را در سامانه پیام کوتاه انتخاب می کنید و یک بازه ی زمانی برای شروع و اتمام نظرسنجی یا همان مسابقه ی پیامکی تعیین می کنید؛ مثلا به مدت یک هفته.

بعد کد گزینه و عنوان گزینه ها را باید وارد کنید که تعداد نامحدود میتوانید گزینه داشته باشید. مثلا می خواهیم یک نظرسنجی در مورد کیفیت خدمات ایجاد کنیم برای کد گزینه ی 1 عالی     گزینه ی 2 خوب   گزینه ی 3 متوسط  گزینه 4 ضعیف را وارد می کنیم. البته کد گزینه ای می تواند هر چیزی باشد مثل: الف  ب  ج  د ….

بدین ترتیب اگر هر مخاطب هر کد گزینه ای را به شماره پنل شما بفرستد عنوان آن گزینه برایش ثبت می شود. شما می توانید تنظیم کنید تا فقط از هر شماره یک بار کد گزینه دریافت شود و بدین ترتیب هر مخاطب فقط یکبار بتواند در نظرسنجی شرکت کند.

پنل اس ام اس برای دفاتر پیشخوان دولت

برگزاری مسابقه پیامکی

همان طور که گفتیم این نظرسنجی میتواند در قالب یک مسابقه ی پیامکی هم باشد. در این مورد شما می توانید تنظیم کنید تا اگر مخاطب کد گزینه خاصی (جواب مسابقه) را ارسال کرد پیغامی مانند “پاسخ شما صحیح بود” ارسال شود یا اگر گزینه ی ارسالی مخاطب جواب مد نظر نبود متنی جهت راهنمایی مانند ” جواب شما نا صحیح بود” برایش ارسال شود.

نتایج نظرسنجی و مسابقه ها

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم مهمترین هدف از ایجاد یک نظر سنجی یا مسابقه نتیجه گیری از آن است. در سامانه پیامکی نتایج مسابقات و نظرسنجی ها بصورت نمودار نشان داده می شود که این نمودار در هر بار دریافت گزینه از سوی مخاطبان بلافاصله بروزرسانی می شود.

خرید پنل اس ام اس مسابقه پیامکی و نظرسنجی پیامکی

اگر به پنل پیامکی احتیاج دارید که ماژول مسابقه و نظرسنجی پیامکی را داشته باشد باید پنل طلایی یا بالاتر را تهیه کنید.

خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه