خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی

بازاریابی و تبلیغات پیامکی از روش های نوینی است که خودش از تکنیک های متعددی تشکیل شده و یکی از این رهکارهای پیامکی خبرنامه پیامکی میباشد. این روش پربازده ترین روش میباشد چون مشترکین به دلخواه و اراده خودشان در خبرنامه شما عضو میشوند پس تمام پیامک های تبلیغاتی ارسالی به آنها صد در صد هدفمند خواهد بود و هزینه اضافی و پرت برای شما به بار نخواهد داشت.

خبرنامه پیامکی چیست؟

پیامک یک وسیله ارتباطی است که امروزه به یک وسیله تبلیغاتی هم تبدیل شده و با توجه به هزینه خیلی کمی که دارد از این ابزار تبلیغاتی استفاده ای بسیاری صورت میگیرد ولی همان طور که شاهد هستیم این امر موجب مزاحمت عمومی به بسیاری از هموطنان میشود تا جایی که اقدام به عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور ها میکنند. چه خوب میشد اگر عده ای از مردم خودشان داوطلبانه از ما میخواستند تا پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی اخبار برندمان را به آنها ارسال کنیم!

پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

بله این کار با ایجاد یک خبرنامه پیامکی ممکن است. کافیست خبرنامه خود را ایجاد کنید و به تبلیغ و نمایش آن بپردازید و اجازه دهید تا مردم و مخاطبان با اختیار خودشان در خبرنامه شما عضو شوند و فقط به آنهایی پیامک هایتان را ارسال میکنید که دوست دارند بیشتر درمورد فعالیت های شما بدانند و از آخرین اخبار شما باخبر شوند تا هم هزینه کمتری برای شما داشته باشد و هم بازدهی و تاثیر بسیار بالایی داشته باشید.

خبرنامه پیامکی را چطور ایجاد کنیم و چگونه برای آنها مشترک جذب کنیم؟!

شما باید مخاطبان را ترغیب به عضویت در خبرنامه تان بکنید و او باید بداند عضویت در خبرنامه چه مزیت هایی برایش میتواند داشته باشد و این وظیفه شماست تا خبرنامه خود را تبلیغ و محبوب و سودمند کنید مثلا مخاطب بداند که با عضویت در خبرنامه از تخفیف های شما باخبر خواهد شد یا مشترکین خبرنامه کوپن خرید دریافت خواهند کرد یا هر هفته بین مشترکین خبرنامه قرعه کشی انجام خواهد شد و یا … تا برای مخاطب جذابیت لازم برای عضویت را داشته باشد.

ارسال اس ام اس از طریق دکل های مخابرات

افزونه پیامک وردپرس – خبرنامه پیامکی وردپرس

آیا صاحب یک وبسایت هستید و میخواهید مانند بسیاری از سایت های دیگر از پنل اس ام اس در سایت تان استفاده کنید؟ اگر سایتتان یک سایت وردپرسی است میتوانید از افزونه ای که پنل اس ام اس  بطور رایگان در اختیار شما قرار میدهد استفاده کنید.

ویژگی اصلی این افزونه:ایجاد ابزارک خبرنامه پیامکی در سایت – قابلیت استفاده بعنوان افزونه ی پیامک ووکامرس – پیامک edd – پیامک contact form7

کافیست افزونه را دانلود و نصب کرده و براحتی از آن استفاده کنید. برای استفاده از این افزونه  نیاز دارید که یک پنل اس ام اس با قابلیت وبسرویس API داشته باشید. این افزونه برای وبسرویس “سامانه پیام کوتاه پنل اس ام اس ” تنظیم شده که در حال حاضر بطور جشنواره ای  با خرید پنل برنزی   پنل ارسال اس ام اس + ماژول وبسرویس API + یک خط اختصاصی در اختیار شما قرار میدهد که کاملا با افزونه همخوانی دارد.

برخی از امکانات افزونه پیامک وردپرس:

– سازگار با فروشگاه ساز ووکامرس است و اگر خریدی جدید در سایتتان انجام شود جزئیات سفارش را برایتان اس ام اس میکند.

– سازگار با فروشگاه ساز easy digital download میباشد و مثل ووکامرس در این نوع سایت ها هم به موبایل مدیر جزئیات خرید جدید را اس ام اس میکند.

– با افزونه ی contact form 7 نیز همخوانی دارد و اگر در بخش “ارتباط با ما” سایت کسی برایتان پیغام بگذارد جزئیات پیام را یرایتان پیامک میکند.

– با این افزونه میتوانید یک “خبرنامه ی پیامکی” در سایتتان داشته باشید و کسانی که در این خبرنامه عضو میشوند را از مطالب و اخبار جدید سایتتان در قالب یک پیامک آگاه کنید. و میتوانید مشترکین خبرنامه را گروه بندی کنید.

– اطلاع رسانی به مدیر سایت در مورد عضویت کاربر جدید در سایت

– اطلاع رسانی به مدیر در مورد ارسال نوشته تازه توسط کاربران در سایت

– اطلاع رسانی به مدیر در مورد ارسال دیدگاه جدید

– اطلاع رسانی به مدیر در مورد ورود کاربران به سایت

– اطلاع رسانی به مدیر در مورد انتشار نسحه جدید از وردپرس

– ارسال پیامک با متن دلخواه به شماره دلخواه از بخش مدیریت وردپرس بدون مراجعه به سایت ارائه دهنده ی سامانه پیامکی

– وبسیاری از امکانات دیگر………………..

* تمام امکانات ذکر شده تنظیمات کاملی دارند و میتوانید نحوه و قالب متن ها و جزئیات اطلاع رسانی پیامکی را تنظیم کنید.


همونطور که در بالا اشاره کردیم این افزونه به تنهایی امکانات کاربردی بسیار زیادی دارد که نیاز به توضیح زیادی ندارند ولی لازم دیدم درمورد یکی از آنها توضیحات بیشتری داده شود:

خبرنامه پیامکی وردپرس

حتما در سایت های حرفه ای جدید قسمتی به نام خبرنامه پیامکی دیده اید که بازدید کننده های علاقمند را دعوت میکند تا با درج مشخصات شان ازجمله شماره تلفن در آن عضو شوند تا از آخرین اخبار و رویدادهای آن در قالب اس ام اس باخبر شوند. شما نیز با نصب این افزونه میتوانید دقیقا همین بخش و قابلیت را برای وبسایت و بازدیدکنندگان علاقمند بوجود بیاورید. بعد از نصب و فعال کردن این افزونه از قسمت ابزارک ها امکان اضافه کردن ابزارک خبرنامه پیامکی میسر میشود (برای فعال کردن افزونه می بایست مشخصات و رمز صحیح پنل پیامک را در تنظیمات افزونه وارد کرده باشید) که این ابزارک را میتوانید در فوتر یا سایدبار محل دلخواه درج کنید و شکل و ظاهر ابزارک با توجه به قالب سایت شما خواهد بود مثلا برای قالب فعلی سایت ما بصورت زیر است که در فوتر سایت گذاشته ایم.

خبرنامه پیامکی سایت وردپرسی

در تنظیمات افزونه قسمتی برای تنظیمات خبرنامه پیامکی تعیین شده است. در این قسمت میتوانید اعضای خبرنامه را گروه بندی کنید تا هر کس در ابتدا در گروه مورد علاقه یا مورد نیاز خودش عضو شود. و میتوانید تعیین کنید تا ثبت نام با تائید یک کد فعالسازی انجام گیرد تا از عضویت های اسپم جلوگیری شود. افرادی هم که قبلا عضو شده اند میتوانند از عضویت انصراف دهند.