ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات

ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات

اگر پنل اس ام اس دارید و برای کسب و کار خود تبلیغات انجام میدهید، حتما ارسال اس ام اس به بلک لیست برایتان به یکی از معضلات تبدیل شده و تبلیغات شما را از مسیر هدفمندی دور کرده است. اما تنها این نیست! باید بگویم نه تنها در ارسال پیامک های تبلیغاتی، بلکه در ارسال پیامک های خدماتی هم این مشکل وجود دارد. به عنوان مثال اطلاع رسانی های پرداخت، اطلاع رسانی برای دانش آموزان و یا دانشجویان و …

در مطلب قبلی کاملا در مورد خطوط تبلیغاتی و خدماتی و نحوه تبدیل خطوط تبلیغاتی به خدماتی بحث کردیم. در صورت تمایل میتوانید ابتدا آن مقاله را مطالعه کنید.

خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس

خطوط خدماتی

همانطور که در مطلب قبلی هم اشاره شد خطوط ارسال پیامک تمام اپراتورهای سامانه های پیامکی به طور پیشفرض تبلیغاتی هستند و قابلیت ارسال اس ام اس به بلک لیست , شماره موبایل هایی که جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند را ندارند و برای ارسال به این شماره های مسدود شده که به اصطلاح بلک لیست میگویند باید از خطوط خدماتی استفاده کنیم و فقط واحد های حقوقی میتوانند خط تبلیغاتی را به خدماتی تببدیل کنند.

خطوط خدماتی عمومی

اما اشخاص حقیقی چطور؟ در جواب این سوال باید بگویم کسانی که شرکت ثبت شده و یا بطور کلی شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارند میتوانند از خطوط خدماتی عمومی استفاده کنند.

خطوط خدماتی عمومی درواقع خطوط خدماتی اختصاصی شرکت ما هستند که بصورت اشتراکی در اختیار کاربرانمان قرار میدهیم تا کاربران فاقد شرایط خدماتی نیز امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست را داشته باشند. عمده کاربرانی که این خطوط را به کاربرانشان ارسال کنند. یا کسانی که اطلاع رسانی های خاصی را به مخاطبان خاصشان باید ارسال کنند و ناتوانی در ارسال به بلک لیست این اطلاع رسانی را مخدوش خواهد کرد.

همان طور که ملاحظه فرمودید روی عبارت اطلاع رسانی زیاد تاکید شد. بله! این همان محدودیت خطوط خدماتی هست که فقط باید متن های صرفا اطلاع رسانی را به مخاطبان ارسال کنید .

نکته قابل ذکر اینکه؛ ما به تمام کاربرانمان خطوط خدماتی اشتراکی را ارائه میکنیم. کافیست در سامانه پیامک ثبت نام کنید و از داخل سامانه یک تیکت جهت دریافت خطوط خدماتی عمومی ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلکلیست

همانطور که اشاره شد و مسلم هست ارسال متن تبلیغاتی از خطوط خدماتی (چه اختصاصی و چه اشتراکی) ممنوع و خلاف قوانین اپراتورها هست. ولی شاید دنبال راهی باشید جهت ارسال تبلیغات به کل مشترکین اعم از لیست سیاه و سفید! برای این مورد هم سامانه پیام کوتاه امکانی را فراهم کرده با عنوان ارسال سیمکارتی!

اما ارسال سیمکارتی چیست و چگونه کار میکند؟!

ارسال سیمکارتی

پنل اس ام اس با کمک مودم های GSM سیمکارتی امکانی را فراهم کرده تا به مشترکین تلفن همراه تحت پنل اس ام اس پیامک ارسال کنید.

میخواهید در این مورد بیشتر بخوانید؟ پس به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ویژگی این نوع ارسال چیست؟ از آنجایی که این نوع ارسال از شماره های واقعی سیمکارت مانند سیمکارتهای ایرانسل انجام میشود در نتیجه هیچگونه بلک لیستی شامل این ارسال نمیشود و به همه مشترکین تلفن همراه ارسال میکند.

برتری ارسال سیمکارتی نسبت به خطوط خدماتی اینست که در ارسال سیمکارتی هر نوع متن تبلیغاتی را نیز میتوانید به همه مشترکین حتی مسدودی های بلک لیست نیز ارسال کنید.

لابد این سوال به ذهنتان برسد که ارسال سیمکارتی سامانه شما چه تفاوت و برتری نسبت به ارسال سیمکارتی از گوشی موبایل شخصی دارد؟(با اینکه هردو به بلکلیست ارسال میکنند) در ادامه به بررسی این موضوع هم خواهیم پرداخت…

ارسال سیمکارتی تحت پنل اس ام اس

ارسال سیمکارتی تحت سامانه پیامک یعنی اینکه شما میتوانید با شماره سیمکارتی به تمام دیتابیس های کشوری موجود در سامانه از جمله:

  • منطقه ای
  • کدپستی
  • تفکیک جنسیت و سنی و …

پیامک ارسال کنید آن هم با قابلیت ارسال اس ام اس به بلک لیست!

ارسال سیمکارتی تحت وب

بدین معنی که میتوانید از ارسال سیمکارتی در وبسرویس پیامک خود استفاده کنید. این بیشتر در زمانی کاربرد دارد که از وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود پیامکهای تلفیقی از متن های اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارسال کنید. چرا که در ارسال سیمکارتی به بلکلیست محدودیتی در متن تبلیغاتی و اطلاع رسانی ندارید و هرنوع متن تبلیغاتی را میتوانید به بلکلیست ارسال کنید.

خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه